Od lat organizujemy przyjęcia weselne i imprezy okolicznościowe. Specjalizujemy się w daniach regionalnych kuchni śląskiej.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dajemy możliwość samodzielnego skomponowania menu wybierając ulubione potrawy.

Nasz ośrodek znajduje się w woj. Śląskim na pograniczu lasów sosnowych i jezior. Miejsce oddalone od zgiełku miasta, pełne spokoju i natury. 

Wnętrza sali bankietowej są uwielbiane przez fotografów: nowoczesne, jasne, dobrze doświetlone. Parkiet taneczny jest miejscem centralnym na sali, co pozwala na pełną integrację gości podczas wesela.

Sala jest klimatyzowana i dostosowana do organizacji przyjęć na 120 osób. Posiadamy również  76 miejsc noclegowych dla gości weselnych w domkach letniskowych.

Dodatkowo proponujemy


  • Filmowanie dronem

  • Nocleg dla gości weselnych

  • Stół wiejski

  • Fontanna czekoladowa

Wesela/Przyjęcia

Menu oraz cenę przyjęcia ustalimy indywidualnie na spotkaniu.
Nie posiadamy gotowych zestawów menu. Pozwalamy Państwu samodzielnie wybrać ulubione potrawy i według nich przygotować kalkulację.


Wesela od 275 zł
od osoby (2023)

Galeria

O Nas

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły

Mamy indywidualne podejście do każdego klienta, poświecamy dużo czasu na rozmowy, spotkania, planowanie

Chętnie doradzimy i podzielimy się naszym doświadczeniem

Lubimy to co robimy, praca jest naszą pasją

Chętnie polecimy sprawdzone zespoły, dj-a, fotografów, cukiernie, hurtownie itp.

Dysponujemy własnym dronem, możemy zaproponować zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Filmy

Kontakt

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest Ośrodek Wypoczynkowy Zielona
Zakład usług wielobranżowych "DawSan" Świerc Piotr, ul. Stawowa 24, 42-660 Kalety. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: osrodekzielona@wp.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności
czytaj więcej schowaj


Wyznacz trasę